سازمان نظام مهندسي ساختمان استان مرکزي

لطفا به نکات زیر توجه کنید

 1. جهت پرداخت از مرورگر firefox استفاده نمایید.
 2. پرداخت هایی که توسط این درگاه انجام میشود صرفا بر عهده پرداخت کننده بوده و در صورت مغایرت سازمان هیچ مسئولیتی در قبال این موضوع ندارد.
 3. جهت پرداخت یکی از آیتم های مورد نظر را انتخاب نمایید.
 4. پرداخت تنها با وارد نمودن شناسه واریز برای آیتم مورد نظر امکان پذیر میباشد.
 5. چنانچه پرداخت شما شامل ارزش افزوده باشد میبایستی هر پرداخت را به صورت جداگانه انجام دهید -شناسه واریز برای هر دو یکی میباشد.
 6. چنانچه به هر دلیلی شناسه واریز برای مالک پیامک نشد از دفتر مربوطه آنرا بخواهید.
 7. چنانچه واریز مربوط به قسمت آزمایشگاه است گزینه ژئوتکنیک-چنانچه مربوط به کنترل و بازبینی است گزینه کنترل و بازبینی-چنانچه مربوط به واریز حق الزحمه نظارت است گزینه پرداخت چهاربرگی را انتخاب نمایید.
 8. چنانچه پرداخت شما موفقیت آمیز باشد بلافاصله دکمه تکمیل خرید و انتقال به سایت پذیرنده را کلیک نمایید تا عملیات شما نهایی شود و به سایت سازمان هدایت شوید.
 9. قسمت مربوط به پرداخت ژئوتکنیک و کنترل و بازبینی دارای ارزش افزوده میباشد بنابراین بلافاصله پس از واریز مبلغ اصلی نسبت به پرداخت مبلغ ارزش افزوده اقدام نمایید در صورت عدم پرداخت ارزش افزوده عملیات پرداخت شما تکمیل نخواهد شد.
 10. قسمت مربوط به پرداخت ژئوتکنیک و کنترل و بازبینی دارای ارزش افزوده میباشد بنابراین بلافاصله پس از واریز مبلغ اصلی نسبت به پرداخت مبلغ ارزش افزوده اقدام نمایید در صورت عدم پرداخت ارزش افزوده عملیات پرداخت شما تکمیل نخواهد شد.
 11. همانطور که در تصویر زیر مشاهده می کنید اگر دکمه تکمیل خرید و انتقال به سایت پذیرنده را کلیک ننمایید تراکنش شما نهایتا موفقیت آمیز نخواهد بود و در سیستم سازمان درج نخواهد شد.
ويرايش : 1399 نسخه 1399.06.24
پرتال سازمان نظام مهندسی ساختمان استان مرکزی
مجری: سازمان نظام مهندسی ساختمان استان مرکزی
تحلیل، طراحی و پیاده سازی: واحد فنآوری اطلاعات
برنامه نویسان: واحد فنآوری اطلاعات سازمان نظام مهندسی ساختمان استان مرکزی
 
تست